icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Мірошніченко Аліна Олегівна

Мірошніченко Аліна Олегівна

Входить до фракції: Позафракційний
Суб’єкт висування: позапартійний

Громадська приймальня

(099) 113 20 05
Округ: виборчий округ № 19
Вулиці округу: вул.Котовського, вул.Миру, вул.Панфілова, вул.Полтавська: 1–2; вул.Європейська: 127–162
Округ: виборчий округ № 20
Вулиці округу: вул.Полтавська: 3–8; пров.Південний

Біографічна довідка

1989 р.н., позапартійна, головний бухгалтер Пирятинської філії ПВНЗ "Європейський університет"

Учасник пленарних засідань

6 з 9
66 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

ЗВІТ ЗА 2018 рік

Втретє зустрічаюся зі своїми виборцями, але цьогоріч лише через газету

 

Щороку я звітуюся перед виборцями. Кожен рік у мене була зустріч на моєму виборчому окрузі з друзями, з критиками, з малими і великими. Хто цікавиться моєю діяльністю депутата Пирятинської ОТГ вже знає, що для мене головне – почути і вирішити разом наші спільні проблеми, які виникають у найбільшому районі Пирятина – Автостанції №1.

Цьогоріч я вирішила звернутися до своїх виборців через газету. Пояснення лише одне – передвиборча кампанія. Наша країна входить у важкий, але потрібний процес – виборів Президента України, а пізніше у Верховну Раду України. Для того, щоб уникнути звинувачень на мою адресу, ніби я використовую звіт для свого або піару партії, зробила виважене рішення звітуватися на сторінках газети.

Коротко розповім про те, яким для мене був цей рік, який скоро стане історією, як і всі попередні. Спочатку про навчання. Адже самоосвіта – головний інструмент в діяльності будь-якого депутата місцевого самоврядування.

24.10.2018 провела тренінг «Передвиборча кампанія і політичний фандрейзинг» (м. Мала Виска, Кропивницька обл.)

24.10.2018 участь у панельній дискусії «Жіночий шлях у політику».

11 – 12.09.2018 взяла участь у Семінарі – практикумі «Політичний і громадський діалог як основа самоврядування в громаді».

28.09. 2018. Тренінг «Активні громадяни» за програмою Британської Ради в Україні.

31.08.2018. Семінар «Куди рухається децентралізація».

08.06.2018. «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Навчання депутатів місцевих рад ОТГ».

23.05.2018 семінар «Постійні комісії як інструмент депутата місцевої ради».

10 – 12.04.2018. «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

19 – 23.03.2018. Тренінг з інтерактивних методик викладання для дорослої аудиторії. Школа місцевого самоврядування DESPRO.

9.03.2018 семінар «Децентралізація влади та інші актуальні реформи. Місцеве самоврядування».

07.02.2018. «Сприйняття розвитку місцевої демократії в Україні» Рада Європи

Тепер перейдемо до практики. Оскільки входжу в Опікунську раду і є членом комісії з надання допомоги на лікування брала участь у багатьох заходах.

 1. Організатор Благодійної акції «Святий Миколай – дітям» грудень 2014-2018. Нагадаю, що Св. Миколай та його помічники протягом тижня розвозить  подарунки (солодощі, іграшки, канцелярію, одяг) діткам родини яких перебувають у складних життєвих обставинах, малюкам воїнів АТО, дітлахам з багатодітних родин, переселенцям) Пирятина та Пирятинського району. Акція проходить за підтримки Пирятинської міської ради, Пирятинської районної ради, підприємців та небайдужих жителів Пирятинщини та інших районів.
 2. Участь у благодійній акції «Зустріч  - заради життя» (благодійний лот Аліни Мірошніченко зібрав  1 тис. грн) січень 2018.
 3. Привітання дітей, які перебувають під час зимових свят у Дитячому відділенні Пирятинської ЦРЛ з Різдвом. Солодкі подарунки. Січень  2016 – 2018.
 4. Організація та забір коштів на лікування онкохворих діток та дорослих пирятинців.
 5. Засновник та Організатор Благодійної акції «Тиждень доброти». Мета акції: допомога та підтримка дітей родини, яких опинились в складних життєвих ситуаціях. Залучення приватних підприємців та небайдужих жителів громади (позабюджетні кошти). За рік родини отримали чотири дитячих візочки, стілець для годування, дитяче ліжечко, іграшки, одяг, взуття, засоби гігієни, продукти харчування, ліки. Всього охоплено більше 20 родин.
 6. Співзасновник та співорганізатор щомісячної акції  «Підтримка породіль». Мета акції: привітати породіль з народженням діток, вручення грошових сертифікатів та подарунки для малечі. Залучення приватних підприємців (позабюджетні кошти).

Акція цьогоріч перейшла на новий рівень і тепер підтримка породіль здійснюється за допомогою міської Програми (співавтором якої також являюся і я) за кошти платників податків з міського бюджету, а також інших учасників Програми.

 1. Участь у заходах, які організовує Пирятинська центральна районна бібліотека. Виступи та спонсорська допомога.
 2. Організатор майстер-класу з розпису пряників присвячений до дня 8 Березня. Учасниками були діти з обмеженими можливостями, переселенці та діти родини яких опинились в складних життєвих обставинах. Залученні дитяча бібліотека, майстриня з розпису Вікторія Мишко, Пирятинський міський Центр соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді.
 3. Привітання одиноких та людей похилого віку з Пасхальними святами на своєму виборчому окрузі. Всього відвідала та пригостила смачними пасками 9 чоловіків та жінок.
 4. Толоки. Всього організовано та проведено  7 прибирань. Парк «Берізки» АС-1 та дитячі майданчики.
 5. Участь у місцевих конкурсах у якості журі. Конкурс «Найкращий читач року», презентація учнівських проектів до обласного фестивалю конкурсу «Ми віримо в гарне майбутнє»
 6.  «Кава з депутатом». Вперше я провела вільне та неформальне спілкування з жителями громади за чашечкою ароматної кави. Обговорення проблем та планів.
 7.  День вишиванки. Організація флеш – мобу #деньвишиванки_пирятин. Мета: залучити жителів Пирятина об’яднатися та вдягти вишиванки, сфотографуватись та виставити фото в соцмережі із хештегом #деньвишиванки_пирятин. Участь взяли учні шкіл, організації, родини, дитсадочки, Пирятинська міська рада та всі інші бажаючі. Учасники флеш- мобу отримали солодки партіотичні пряники від місцевої майстрині Юлії Котеленець.

Організатор акції «Вишиванка+ПРАВДА= вареники. Мета акції: приходиш у вишиванці, отримуєш безкоштовно газету та смачнючі вареники виробництва дипломованого кухаря Надії Берегової.

 1.  Участь у акції «Прочитай дитині книжку». Організатор акції завідуюча дитсадочка «Сонечко» Анна Тристан. Мета: прочитати діткам книжку та обговорити її.
 2.  Участь у міських змаганнях «Пирятинська миля». Друге місце серед жінок представників місцевого самоврядування.
 3.  День молоді. Організатор першого фестивалю фарб «Яскраве літо у Пирятині».
 4.  Ведуча на святах «День молоді», «День Незалежності», «День міста», «Свято любителів сала у Смотриках» (безоплатно).
 5.  Участь у акції підтримці «Пирятинці вимагають звільнення Сенцова» «Free Sentsov»
 6.  Співзасновник та співорганізатор щорічного карнавалу «Королева бензоколонки». У 2019 свято відбудеться втретє 27.07, у суботу. Буде ще більш грандіозне і неперевершуване. Готуйте карнавальні костюми.
 7.  Організувала та провела безкоштовне караоке та дискотеку для жителів району АС-1.
 8.  Організатор «Параду дитячих візочків».
 9.  З 2015 засновник та організатор першого фото-проекту «Краса Без Меж». Мета: Безкоштовна фотосесія для майбутніх матусь, а також для людей з обмеженими можливостями. Проект перейшов на новий рівень і тепер проводять його інші пирятинці.
 10.  Організатор благодійного марафону «Рух заради життя». Мета: збір коштів на лікування хворих дітей.
 11.  Вітання з 20-річчям клуб інвалідів «Мрія».
 12.  Участь у Громадському бюджеті. Перемога проекту встановлення урбаністичної інсталяції «Я люблю тебе, мій рідний Пирятине».
 13.  Участь у чемпіонаті пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів. Друге місце  на дистанції «смуга перешкод».

Дякую всім, хто підтримує мене. Наша солідарність робить дива. Якщо у вас виникли запитання чи маєте ідеї або пропозиції звертайтеся або за тел. 099-113-20-05, або завітайте в гості в мою приймальню за адресою Пирятин, майдан Незалежності, 2Б, медіа-центр «Пирятинська правда», пов. 2.